Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Jak promować produkty wnętrzarskie

Twoją pasją jest urządzanie wnętrz, dzielenie się wiedzą na temat designu albo po prostu lubisz otaczać się ładnymi rzeczami? W takim razie nowe narzędzie od Convertiser uatrakcyjni Twój wpis i zachęci czytelników do przejścia na stronę e-sklepu. A wtedy jesteś już o krok od konwersji 🙂 Chcesz poznać sposób na to w jaki sposób monetyzować swój blog wnętrzarski? W takim razie zostań z nami.

Jak afiliacyjnie promować wnętrzarskie produkty?

Widget rekomendacji produktowych to jedyne na rynku afiliacyjnym narzędzie, które jest proste w konfiguracji i estetycznie wygląda na blogu. Jeśli chcesz rozpocząć zarabianie na stronie, zobacz jakie stoją przed Tobą możliwości widgeta.

W taki sposób możesz pokazać dodatki do domu o których wspominasz we wpisie. Czy będą to wazony, pufy, lustra czy wieszaki – taki widget możesz wstawić pod każdym artykułem. Będzie to również dobre podsumowanie tematu o którym piszesz. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie produkty, zaznaczysz je, wkleisz kod i gotowe!

Oprócz kolażu produktowego zawsze możesz skorzystać z tradycyjnej metody, czyli ręcznego generowania linków afiliacyjnych metodą deep link.

Śledzisz najnowsze trendy z katalogów najpopularniejszych firm i sklepów? W takim razie podziel się inspiracją z czytelnikami. Dodając zdjęcie (np. własne) w widgecie, dokładnie przedstawisz finalny wygląd wnętrza. Teraz Twoim zadaniem jest znalezienie produktów. Czy muszą być podobne? I tak i nie. Jeśli zależy Ci na wiernym odwzorowaniu umeblowania ze zdjęcia to warto znaleźć jak najbardziej podobne produkty. Jeśli nie – puść wodze wyobraźni i przedstaw czytelnikom produkty, których by się nie spodziewali 🙂

Ale czy wnętrza to tylko dodatki? Otóż nie!

Na stronach o tematyce dekoratorskiej oprócz tematów o kolorze ścian i wyborem odpowiedniego łóżka jest jeszcze miejsce na sprzęt kuchenny. Posługując się inspiracjami możesz stworzyć unikalny widget… z filmem!

Recenzje sprzętów to wartość dodana dla czytelników, a dla Ciebie to zróżnicowanie źródeł dochodu ze sklepów związanych z elektroniką.

Na koniec – do daje widget?

Posiadając blog wnętrzarski z afiliacyjnym widgetem oszczędzasz przede wszystkim czas i skupiasz się na tym, co kochasz najbardziej – czyli piękne wnętrza!

Połącz zatem swoją wiarygodność z możliwością monetyzacji treści. Od teraz masz do tego nowe i proste narzędzie od Convertiser.

Szerszy opis narzędzia znajdziesz w naszym wpisie o kolażu produktowym. W razie potrzeby, zawsze możesz skontaktować się ze swoim Affiliate Managerem.

Convertiser – czas na afiliację!

Convertiser

Convertiser jest platformą, specjalizującą się w programach efektywnościowych, które pomagają reklamodawcom zdobywać nowych klientów, a wydawcom skutecznie monetyzować treści.

https://convertiser.com/pl/