Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Praca w Convertiser: Dołącz do zespołu!

Convertiser to platforma marketingu efektywnościowego.

Wierzymy, że reklama w sieci może być przyjazna i przydatna dla użytkowników, a jednocześnie efektywna dla właścicieli stron czy sklepów internetowych. Nie chcemy powielać szablonów, dlatego podczas tworzenia naszych produktów kładziemy duży nacisk na realizację autorskich pomysłów zespołu co owocuje współpracą z najważniejszymi graczami tego rynku.

Dlaczego warto dołączyć do Convertiser?

Think big

Wychodzimy z założenia, że małe i duże projekty zajmują tyle samo czasu, wymagają takiego samego zaangażowania i zainteresowania ze strony zespołu. Dlatego postawiliśmy sobie ambitny cel stworzenia dużego, unikatowego projektu na rynku reklamy efektywnościowej o zasięgu międzynarodowym. Wszyscy bierzemy czynny udział przy tworzeniu naszych produktów, spełniamy swoje ambicje, zdobywamy cenne doświadczenia i czujemy satysfakcję z osiąganych sukcesów.

Praktyczne doświadczenie

Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi graczami rynku e-commerce, dzięki czemu nasz zespół ma okazję zdobycia praktycznej i najbardziej aktualnej wiedzy z dziedziny performance marketingu.

Rozwój zawodowy

W Convertiser nie ma ławki rezerwowych, tu każdy ma szansę bycia graczem z pierwszej ligi. Stawiamy na rozwój kadry kierowniczej wewnątrz zespołu, dlatego każdy, kto nie boi się wyzwań i odpowiedzialności za powierzone mu zadania ma otwartą drogę szybkiego awansu.


Pragniemy stworzyć ambitny, odpowiedzialny i kreatywny zespół, gotowy rozwijać Convertiser tak, aby stał się nr 1 na rynku reklamy efektywnościowej. Oferujemy unikatowe, praktyczne doświadczenie i dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy z rynku reklamy internetowej. Nieważne, czy jesteś guru, czy początkującym marketerem – zawsze możesz liczyć na ciekawą ofertę.

Nie znalazłeś interesującej oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami! Bardzo możliwe, że w niedługim czasie będziemy potrzebowali osób, takich jak Ty.

Wysyłaj swoje CV na adres team@convertiser.com

Aktywne oferty pracy

Junior SEO/PPC Specialist, Wrocław
Affiliate Manager, Wrocław
Wysyłając CV, prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.