Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Polecaj i zarabiaj – nowość dla Wydawców Convertiser

Już jest. Od długiego czasu zapowiadany nowy produkt Convertiser, który wzbogaci Twoje treści, zwiększy przychody z prowadzonych działań, a przy tym oszczędzi Twój czas. Poznaj nasz…

Afiliacja

Czym jest widget rekomendacji produktowych?

Będąc właścicielem strony internetowej lub bloga często opisujesz produkty godne polecenia. Dlaczego zatem nie masz na tym zarabiać? Na tym właśnie polega afiliacja – połączenie wiarygodności Twojej opinii, wraz z możliwością monetyzacji treści. Od teraz masz do tego nowe i proste narzędzie od Convertiser.

Dzięki niemu możesz tworzyć samodzielnie zestawy produktów, które są podlinkowane afiliacyjnie. Elegancka i estetyczna forma widgeta nie wymaga wcześniejszego wyszukiwania produktów na stronie Reklamodawcy i generowania linków (a także ich skracania). Dlatego Ty oszczędzasz czas, a Twój blog staje się interaktywny afiliacyjnie 🙂

Wiemy, że rekomendacje mają ogromny wpływ na decyzję zakupową – widget spełnia oczekiwania internautów poszukujących poleceń od osób, których głos liczy się w internecie. Wg najnowszych badań wynika, że „38 procent respondentów (…) regularnie publikuje lub dzieli się opiniami o zakupionych produktach i usługach.”

Z której opcji skorzystasz? Zdecyduj sam!

W zależności od wyglądu Twojej strony lub bloga, masz do wyboru różne opcje, które pomogą Ci osiągnąć większy zarobek! Chcesz, żeby widget wyglądał jak najlepiej na Twojej stronie? W takim razie zobacz jak możesz wykorzystać jego potencjał.

Możliwość nr 1 – slider na stronie to idealne podsumowanie wpisu lub artykułu, choć nie tylko. Umieszczony w środku tworzy idealne Call To Action, które zachęca do kliknięcia i obejrzenia produktu.

Slider

Załóżmy, że opisujesz wrażenia z Twoich nowych Air Maxów do biegania. Wybierz konkretne produkty z bazy i stwórz widget. Następnie umieść go w środku lub na końcu wpisu. Czytelnicy w ten sposób odnajdą bez problemu rzeczy, które mogą im się przydać.

Jak to zrobić? W panelu łatwo znajdziesz produkty wszystkich Reklamodawców jednocześnie. Wybierz kilka z nich. Następnie zaznacz opcję wyświetlania „Slider”, wygeneruj kod, wstaw na stronę i gotowe! Będzie wyglądać jak powyżej.

programy partnerskie
Kolaż produktowy dla Wydawców

 

Możliwość nr 2 – twórz własne kolaże stylizacji z bloga lub użyj zdjęć gwiazd i celebrytów jeśli chcesz polecić produkty dzięki którym uzyskasz konwersje.

 

Grid / Krata

Wybierz zdjęcie, może być Twoje, znanej osoby lub samego produktu i skomponuj swoją propozycję dla czytelników. Modyfikuj wielkość zdjęć, zmieniaj ich pozycje, dostosuj wygląd przycisków widgeta, pokaż wideo z produktem. Nie ograniczaj swojej wyobraźni i twórz niebanalne kolaże. KLIKNIJ w produkt i zobacz jak chętnie Twoi czytelnicy zrobią to samo!

 

Jak to zrobić? Wybierasz produkty, które chcesz polecić. Możesz modyfikować wygląd, położenie zdjęć produktów, a także możesz dodawać nowe, jeśli uznasz, że nie pasują one do naszej koncepcji. Ale to nie koniec – jeśli chcesz urozmaicić wygląd swojego kolażu możesz dodać zdjęcie z Instagrama, swoje wideo, lub swoje zdjęcie. KLIKNIJ W OBRAZ i sprawdź jakie to łatwe.

Look & Feel _ Edit_ Nike 2 _ Ad Slots _ Convertiser - Google Chrome 2015-10-29 19.21.26

Kliknij, żeby obejrzeć video (0:48).

Polecaj i zarabiaj – to najprostszy sposób, aby zacząć monetyzować swój potencjał. Polecam Ci jeden z naszych wpisów, żeby dowiedzieć się ile można zarobić na blogu 🙂

Zastanawiasz się?

Narzędzie do rekomendacji produktów to kolejny krok w kierunku nowej jakości afiliacji w Polsce. Dołącz do nas jako Wydawca i korzystaj z nowych możliwości monetyzacji swoich treści na stronie lub blogu.

Spokojnie, widget jest prosty w obsłudze i naprawdę łatwo dodaje się go do każdego wpisu 😉 Jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat kolażu produktowego – skontaktuj się ze swoim osobistym Affiliate Managerem lub wyślij wiadomość na  publishers@convertiser.com, a udzielimy Ci wszelkich informacji.

Convertiser – czas na afiliację!