Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Cashback za zakupy w sklepie internetowym

Cashback co to jest i jak działa?

Dzięki cashback sklepy internetowe przyciągają nowych klientów, a sami klienci kupują taniej. Cashback to inaczej zwrot części wydatków poniesionych na zakupy. Program jest oferowany w serwisach, które łączą sklepy z kupującymi. W zamian za możliwość sprzedawania w cashback sklepy wypłacają programowi prowizje, które są dzielone między cashback a kupującymi. Dzięki takiemu modelowi każdy odnosi korzyści:

 • Sklepy internetowe zyskują dodatkową reklamę, odnotowują wzrost sprzedaży i konwersji, ponieważ dla wielu klientów uzyskanie zwrotu jest wartością decydującą w procesie zakupowym,
 • Klienci otrzymują zwrot części wydatków i częściej wracają do zakupów w ulubionym sklepie, oferującym zwroty,
 • Serwisy cashback otrzymują wynagrodzenie w zamian za dostarczenie nowych klientów.

39% internautów korzysta w jakimś stopniu z rozwiązań cashback, a 12% deklaruje częste korzystanie z takich usług*. Popularność tego sposobu stale rośnie, a klienci przy wyborze sklepu internetowego, w którym zrobią zakupy, biorąc pod uwagę obsługę programu cashback.

Prowadzę sklep internetowy i chcę dołączyć do programu Cashback

Cashback dla sklepów internetowych jest coraz popularniejszą usługą. Za dokonanie określonej transakcji sprzedawca nagradza kupującego prowizją, której wysokość może być określona indywidualnie.

Ile to kosztuje? Za wygenerowane transakcje rozliczysz się prowizyjnie (CPS) i sam zaproponujesz wysokość prowizji. Zasada jest prosta: im wyższą prowizję zaproponujesz, tym chętniej kupujący wybiorą właśnie Twój sklep, a nie konkurencję. Serwisy cashback mają różnie ustalony próg wejścia, co zależy od rodzaju sprzedawanych artykułów i indywidualnej strategii marketingowej. Poziom prowizji może też być zmieniany, dlatego udział w programie charakteryzuje się dużą dozą elastyczności wszystko po to, aby cały czas zwiększać sprzedaż na zasadzie win-win!

Dołączenie sklepu do serwisów cashback jest proste. Na rynku istnieje wiele podmiotów obsługujących takie usługi. Do najpopularniejszych zaliczyć należy:

 • Refunder.pl,
 • Payback.pl,
 • Goodie.pl,
 • Letyshops.pl,
 • PlanetPlus.com,
 • Bonusway.pl,
 • Fanimani.pl,
 • Tipli.pl.

Z powyższych serwisów aktywnie korzysta kilka milionów użytkowników, do których często nie dotrzesz w inny sposób. To klienci, którzy po prostu wolą zakupy z cashback! Niemal wszystkie serwisy cashback podłączone są do sieci Convertiser, więc posiadając zarejestrowany u nas sklep, w prosty sposób wdrożysz cashback z wielu serwisów i łatwo wszystko obsłużysz w jednym miejscu.

Wdrożenie sklepu do obsługi programu cashback jest banalnie proste. Dzięki wsparciu Convertiser zyskuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie konfiguracji usługi.

Integracja i wdrożenie sklepu do serwisów cashback z Convertiser to:

 • lista wszystkich wygenerowanych konwersji i statystyki serwisów cashback w jednym miejscu – panelu reklamodawcy
 • rozliczenie za wygenerowane sprzedaże w jednym miejscu
 • wygoda i możliwość podłączenia innych stron generujących sprzedaż

Zarejestruj się w Convertiser, aby wdrożyć sklep w programach cashback lub napisz do nas na support@convertiser.com!

Chcę dołączyć do programu i otrzymywać zwrot pieniędzy dzięki Cashback

 

Cashback to usługa, która doskonale przyjęła się w Polsce i na świecie. Kupując przez internet, za pośrednictwem usługi możesz liczyć na nagrodę od właściciela sklepu. Posiadając wdrożony system cashback, sklep nagrodzi kupującego zwrotem pieniędzy w wysokości odpowiadającej ustalonej stawce prowizji. Przykładowo, dokonując zakupu produktu za 100 zł, przy prowizji 5%, jesteś w stanie zyskać 5 zł, które zostaną zwrócone na Twoje konto. Szybko i prosto.

Sklepy internetowe oferujące cashback

Rejestrując się w dowolnym serwisie cashback jako użytkownik, otrzymasz zwrot za zakupy w setkach sklepów internetowych. Zakupy przez internet są coraz powszechniejsze. Dzięki szerokiej gamie sklepów współpracujących z serwisami cashback dzisiaj każdy jest w stanie generować atrakcyjne zyski. W programie bierze udział wiele wiodących sklepów i platform:

Adidas.pl, Answear.com, ASOS.com, AgataMeble.pl, Avans.pl, BonPrix.pl, Bookin.com, CCC.eu, Deichman.com, Decathlon.pl, Decoria.pl, Douglas.pl, DUKA.com, ELECTRO.pl, EMPIK.com, eobuwie.pl, ETAM.pl, Euro.com.pl, FabrykaForm.pl, Gatta.pl, Gino-Ross.com, GO-Sport.p, Groupon.pl, HM.com, Hebe.pl, home-you.com, IKEA.com, Intercars.pl, Intersport.pl, Iparts.pl, Komputronik.pl, NEONET.pl, Orsay.com, Perfumy.pl, Philips.pl, Reebok.pl, Samsung.com, Sephora.pl, Tagomago.pl, VanGraaf.com, Vistula.pl, wkruk.pl, Westwing.pl

Aby jeszcze łatwiej znaleźć interesujące Cię produkty, serwisy cashback grupują sklepy według najpopularniejszych kategorii, np.: moda, sport, uroda, dom i wnętrze, RTV, AGD, komputery, motoryzacja i znacznie więcej! Ogromny wybór sklepów to gwarancja regularnego oszczędzania środków. Wystarczy sprawdzić, ile pieniędzy wydaje się w ciągu roku na zakupy przez internet i przemnożyć je przez średnią prowizję programu cashback (4% – 5%). Właśnie tyle można zyskać za darmo, niczego nie zmieniając w swoich dotychczasowych nawykach zakupowych.

Zarejestruj się w dowolnym z poniższych serwisów cashback i otrzymuj zwrot za zakupy internetowe:

Najbardziej znane serwisy cashback:

Część serwisów prowadzi akcje, dzięki którym zarobisz pieniądze również poprzez zapraszanie do serwisu znajomych!

Nie czekaj dłużej. Pozwól swoim zakupom robić regularne oszczędności przez cały czas. Dołącz do programu już teraz!

Convertiser

Convertiser jest platformą, specjalizującą się w programach efektywnościowych, które pomagają reklamodawcom zdobywać nowych klientów, a wydawcom skutecznie monetyzować treści.

https://convertiser.com/pl/