Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Program partnerski Komputronik

[Aktualizacja 2020-09-03] Po kilku miesiącach przerwy wznowiliśmy dziś kampanię Komputronik. Program dostępny jest obecnie wyłącznie w naszej sieci afiliacyjnej i umożliwia zarabianie przez internet właścicielom stron kontentowych, serwisów z kuponami i promocjami oraz przez social media. Wydawców zainteresowanych promocją oferty sklepu zapraszamy do kontaktu z menadżerem osobistym lub pod adresem: publishers@convertiser.com.

W grudniu 2016 roku około 33,3 proc. użytkowników sieci dokonało zakupów w sklepach oferujących ogólnie pojętą elektronikę – smartfony, sprzęt fotograficzny i komputerowy, a także sprzęt RTV i AGD. Na szczęście nie tylko grudzień to odpowiedni moment na zakupy 🙂 Jeśli budujesz content oparty o recenzje produktów lub testy wybranych modeli, zacznij zarabiać wraz z programem partnerskim Komputronik dostępnym w sieci Convertiser. Zobacz jak w prosty sposób możesz monetyzować swoje dotychczasowe działania.

Dlaczego warto promować program partnerski Komputronik?

Komputronik to jeden z obecnych liderów e-commerce, który już od 1996 roku oferuje sprzęt komputerowy, akcesoria elektroniczne i produkty AGD/RTV w Polsce. Od niedawna sieć rozbudowała swoje kategorie o nowe działy: Dom, Ogród, Dziecko, Zdrowie i Uroda, Moto i Hobby, stając się multibrandowym sklepem w którym każdy użytkownik znajdzie produkt dla siebie.

Na Wydawców Convertiser czeka:

 • wysoka prowizja od sprzedaży,
 • szybki czas weryfikacji konwersji,
 • wysoka rozpoznawalność wśród polskich klientów (świadomość marki ma wpływ na Twoje zarobki),
 • znane marki technologiczne i nie tylko,
 • feedy produktowe dla Wydawców – około 30 tysięcy produktów,
 • dzienne lub godzinowe Okazje Dnia,
 • poradniki dla klientów,
 • wsparcie indywidualnego Affiliate Managera Convertiser.

Dla kogo program partnerski Komputronik?

W trosce o zadowolenie obu stron, szczególnie zapraszamy do promocji:

 • Blogerów i YouTuberów, którzy interesują się elektroniką, przedstawiają treści w ciekawy sposób lub polecają wybrane produkty i marki,
 • właścicieli stron z kodami rabatowymi, promocjami i cashback,
 • posiadaczy forum internetowego o tematyce elektronicznej,
 • właścicieli stron opartych na feedach produktowych,
 • właścicieli blogów i stron o tematyce wyborów zakupowych z zakresu elektroniki, a także o tematyce prezentowej czy poradnikowej,
 • posiadaczy bazy e-mailingowej,
 • wszystkich, którzy w tematyce elektroniki czują się jak ryba w wodzie i posiadają wysokiej jakości content ?

Przykłady narzędzi Convertiser, czyli jak promować produkty Komputronik

Porównywarka cenowa. Jeden produkt – wiele cen. Idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy poszukują najlepszej okazji. Chcesz mieć porównywarkę na swojej stronie? Zobacz jakie to proste!

Feed produktowy. Tworzysz strony wykorzystując pliki XML/JSON lub REST API?  Świetnie! Podpowiemy co możemy razem zrobić, żebyś zarobił jak najwięcej?

Widget rekomendacji produktowych z produktami w przecenie (automatyczny). Twoja strona skupia się wyłącznie na informacjach dotyczących zniżek na dany sprzęt? Nic prostszego – wybierasz kategorię produktów, zakres cenowy lub wysokość zniżki i gotowe. Produkty same będą się zmieniać przy odświeżeniu strony. Skonfiguruj własny widget z produktami w przecenie.

Linkowanie afiliacyjne: automatyczna zamiana linków. Posiadasz forum związane z elektroniką, które posiada linki do sklepów? W niezauważalny sposób dla czytelników forum zamienimy je w afiliacyjną wersję. W Convertiser znajdziesz skrypt do zamiany linków na stronie – zarówno w starych, jak i nowych wpisach. Zobacz czym jest automatyczna zamiana linków wraz z przykładem.

Poznaj warunki programu partnerskiego Komputronik i zacznij zarabiać!

Convertiser – czas na afiliację!