Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Program partnerski OUTHORN

Każda pora jest odpowiednia aby uprawiać sport i jednocześnie wyglądać modnie. Nowy sklep właściciela marki 4F – OUTHORN jest dostępny w Convertiser 🙂 Chcesz monetyzować swoją wiedzę na temat sportu na blogu lub filmów na YouTube z ćwiczeniami i mieć pewność, że polecane produkty są najlepszej jakości? Świetnie, w takim razie program partnerski OUTHORN jest dla Ciebie!

Dlaczego warto promować program partnerski OUTHORN?

W sklepie online znajdziesz produkty w takich kategoriach jak sportowa odzież damska (t-shirty, bluzy, kurtki, polary, softshelle, spodnie, szorty i sukienki) i męska, obuwie oraz akcesoria (plecaki, torby, portfele). Oferta OUTHORN doskonale sprawdzi się wśród ludzi kochających sport i modę jednocześnie. Modni i aktywni? Taka jest grupa docelowa marki. 

Na Wydawców Convertiser czeka:

  • wysoka prowizja od sprzedaży,
  • rozpoznawalność marki wśród klientów online
  • feedy produktowe dla Wydawców,
  • stała zakładka z promocjami,
  • wsparcie indywidualnego Affiliate Managera Convertiser.

Dla kogo program partnerski OUTHORN?

Uwielbiasz sport, wygodę i modę jednocześnie? W takim razie do promocji programu partnerskiego OUTHORN szczególnie zapraszamy:

  • Blogerów i YouTuberów, którzy interesują się sportem lub polecają wybrane produkty i marki,
  • właścicieli stron opartych na feedach produktowych,
  • właścicieli blogów i stron o tematyce mody sportowej, lifestyle’u, prezentów, zakupów,
  • posiadaczy stron z kodami rabatowymi i cashback,
  • wszystkich, którzy kochają sport i posiadają wysokiej jakości content.

Przykłady narzędzi Convertiser, czyli jak promować produkty OUTHORN

Linkowanie na blogu. Polecasz OUTHORN ale nie masz czasu na ręczne tworzenie ref linków? Nie ma problemu – automatyczny skrypt do podmiany linków zamieni wszystkie dotychczasowe linki na ich afiliacyjną wersję. Wystarczy wrzucić krótki kod w miejscu na stronie i gotowe! Zobacz jak to wygląda w praktyce.

Widget rekomendacji. Widgety urozmaicają wpisy nie tylko pod względem wizualnym – kierują zdecydowanego użytkownika wprost do produktu w sklepie. Chcesz zrobić podobny widget? Zobacz instrukcję w Bazie Wiedzy Convertiser.

Feed produktowy. Tworzysz strony wykorzystując pliki XML/JSON lub REST API?  Chętnie podpowiemy jak możesz je wykorzystać, by zarabiać na swojej stronie związanej ze sportem i aktywnością fizyczną 🙂

Afiliacja Outhorn

Afiliacja w Social Media –  jeśli działasz w Social Media i tworzysz linki samodzielnie, to polecamy wtyczkę afiliacyjną Convertiser Editor, która skróci czas generowania linka do 3 sekund!

Poznaj warunki programu partnerskiego OUTHORN i zacznij zarabiać!

Convertiser – czas na afiliację!