Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Wtyczka afiliacyjna Convertiser Editor

Afiliacja to połączenie pomysłowości, rzetelnej pracy, znajomości swoich użytkowników i prostych narzędzi. To sprawia, że monetyzacja treści staje się przyjemnością. Od teraz w Convertiser każdy Wydawca ma dostęp do najprostszego sposobu afiliacji z dostępnych narzędzi w Polsce – wtyczki do przeglądarki Chrome, która wygeneruje link afiliacyjny w kilka sekund.

AKTUALIZACJA – mamy sposób dla użytkowników innych przeglądarek. Teraz można korzystać z Convertiser Editor również na przeglądarce Mozilla Firefox i Opera 🙂 Szczegółowa instrukcja znajduje się w Bazie Wiedzy Convertiser 🙂

Jeszcze prostsza afiliacja

Wydawcy, którzy korzystają z naszych automagicznych narzędzi (podmianie słów produktowych i automatycznej zamianie linków) doskonale wiedzą jak szybkie jest ich wprowadzenie. Później tylko obserwują wyniki konwersji. Do katalogu narzędzi afiliacyjnych Convertiser dołączyła wtyczka do przeglądarki Chrome Convertiser Editor. Tylko czemu właściwie powstała?

PROBLEM: do stworzenia linka afiliacyjnego było potrzebne kilka kroków – odszukanie produktu na stronie Reklamodawcy, skopiowanie linka, wejście do panelu, odnalezienie kampanii i wygenerowanie linku partnerskiego. Proces był kilkuetapowy, co początkującym Wydawcom sprawiało trudności w wygenerowaniu linków lub całkowicie zniechęcało do działania.

ROZWIĄZANIE: wygenerowanie linka afiliacyjnego bezpośrednio na stronie Reklamodawcy po kliknięciu na ikonę Convertiser Editor – zaoszczędzenie czasu i brak konieczności wchodzenia do panelu Wydawcy.

EFEKT: szybko stworzone linki partnerskie (wersja tradycyjna i wersja skrócona), które od razu można wprowadzić do posta na FB, YT, TT lub gdziekolwiek indziej 🙂

Wtyczka do przeglądarki Chrome to rozszerzenie, które możesz pobrać w sklepie Google. Umożliwia ona stworzenie linka partnerskiego bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

Pobierz wtyczkę Convertiser Editor dla Chrome

 

Jak to działa w praktyce?

  1. Po zainstalowaniu wtyczki pojawi się ikona Convertiser Editor w przeglądarce Chrome. Wystarczy jej jednorazowe zintegrowanie z kontem w Convertiser. W tym celu wystarczy pobrać personalny API Token (dostępny w zakładce Ustawienia konta > Personalne Api Tokeny > Dodaj Api Token).
  2. Wystarczy wejść na stronę Reklamodawcy, wybrać produkt i kliknąć w ikonę wtyczki Convertiser.
  3. Należy wybrać stronę na której będzie umieszczony link. Poniżej, przy wyborze linka skróconego pokazują się opcje szczególnie przydatne dla osób, które monetyzują swoje kanały w social media.
  4. Po wyborze linka należy umieść go na stronie, blogu, forum, wpisie na FB i… gotowe! 🙂 Teraz można obserwować w panelu konwersje, które zostaną wygenerowane przez użytkowników.

Szczegółową instrukcję obsługi wtyczki Convertiser Editor znajdziesz w Bazie Wiedzy Convertiser 🙂

Podsumowanie

Dla kogo przeznaczona jest wtyczka afiliacyjna Convertiser?

  • Dla blogerów modowych,
  • Dla właścicieli stron związanych z branżą elektroniczną,
  • Dla wszystkich, którzy monetyzują kanały w social media – Facebook, Twitter, YouTube czy fora internetowe.

Wtyczka afiliacyjna Convertiser to najwygodniejsze narzędzie dla Wydawców. Jeżeli chcesz wypróbować nowe możliwości, nie czekaj – zacznij działać!

Pobierz wtyczkę Convertiser Editor dla Chrome