Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Program partnerski DeeZee

Kochasz buty i uwielbiasz dzielić się wiedzą na ich temat? Jeśli uważasz, że w Twojej szafie butów nigdy nie jest zbyt dużo, to mamy świetną wiadomość! Program partnerski DeeZee jest już dostępny w Convertiser 🙂 Według filozofii firmy DeeZee najnowsze trendy w modzie nie muszą oznaczać wygórowanych cen. Dla Twoich czytelników to oznacza jedno: duży wybór butów i torebek. Inspiruj czytelników i zacznij zarabiać w programie partnerskim DeeZee – We Love Fashion!

 

Dlaczego warto promować program partnerski DeeZee?

Sklep internetowy DeeZee to przede wszystkim rodzinna firma, w której szczególnie dba się o profesjonalną Obsługę Klienta i pielęgnowanie takich wartości jak uczciwość, lojalność i profesjonalizm. Klientami DeeZee są między innymi: blogerki, projektantów mody czy takie gwiazdy jak Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Katarzyna Bujakiewicz czy Aneta Zając. Firma została również wielokrotnie nagradzana: Fashion Website Awards 2013, e-commerce Polska awards 2013 (wygrana w kategorii Sukces Roku, Innowacja Roku, Strona Przyjazna Klientowi), Gazele Biznesu, Diament miesięcznika Forbes 2017.

Na Wydawców Convertiser czeka:

Dla kogo program partnerski DeeZee?

Zmieniasz buty kiedy masz na to ochotę, pisząc o jego zaletach lub świetnym wyglądzie? Świetnie – teraz Twoja blogerska pasja pomoże Ci zarabiać!

Do programu partnerskiego DeeZee szczególnie zapraszamy:

  • Blogerów i YouTuberów, którzy interesują się obuwiem i galanterią lub polecają wybrane produkty i marki,
  • właścicieli stron opartych na feedach produktowych,
  • posiadaczy baz e-mailingowych,
  • właścicieli blogów i stron o tematyce  mody, lifestyle’u, prezentów, zakupów,
  • wszystkich, którzy kochają buty, torebki i posiadają wysokiej jakości content ?

Przykłady narzędzi Convertiser, czyli jak promować produkty DeeZee

Linkowanie na blogu. Polecasz sklep DeeZee zanim przyłączył się do sieci afiliacyjnej Convertiser? Nie ma problemu – automatyczny skrypt do zamiany linków zamieni wszystkie dotychczasowe odnośniki na ich afiliacyjną wersję. Wystarczy wkleić krótki kod wygenerowany w panelu w jednym miejscu na Twojej stronie i gotowe! Zobacz jak to wygląda w praktyce.

Widget rekomendacji. Widgety urozmaicają wpisy nie tylko pod względem wizualnym. Za ich pomocą możesz pokazywać dużą ilość produktów (na przykład w promocji) bez ciągłego logowania się do panelu – produkty odświeżają się same (odśwież stronę, żeby zobaczyć jak to działa). Chcesz zrobić podobny widget? Zobacz instrukcję w Bazie Wiedzy Convertiser.

Feed produktowy. Tworzysz strony wykorzystując pliki XML/JSON lub REST API?  Chętnie podpowiemy jak możesz je wykorzystać, by zarabiać ?

afiliacja social media

Afiliacja w Social Media –  jeśli działasz w Social Media i tworzysz linki samodzielnie, to polecamy wtyczkę afiliacyjną Convertiser Editor, która skróci czas generowania linka do 3 sekund!

Poznaj warunki programu partnerskiego DeeZee i zacznij zarabiać!

Convertiser – czas na afiliację!