Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Program partnerski PodcastPro™

Zawsze staramy się skupiać najciekawsze programy partnerskie w jedym miejsciu – w przypadku nowego Reklamodawcy nie jest inaczej 🙂 W Convertiser kampanię otworzył Marek Jankowski znany z bloga Mała Wielka Firma. Program partnerski PodcastPro™ przeznaczony jest dla osób, które chcą dowiedzieć się jak krok po kroku tworzyć inspirujące podcasty, a także jak budować markę osobistą. Wszystko to w przystępnej formie kursu online. Zapraszamy do promocji!

Dlaczego warto promować program partnerski PodcastPro™?

Podcast jedna z najbardziej efektywnych i przyjemnych form przyswajania wiedzy – możesz go słuchać wszędzie – podczas jazdy samochodem, treningu czy w trakcie wykonywania domowych zadań. Podcast to również świetne medium do budowania marki osobistej. Dlaczego?

 • nie angażuje wzroku – słuchacz robi dokładnie to, co chce i kiedy chce, jedocześnie przyswajając wiedzę,
 • jest wygodny – wystarczy smartfon i można słuchać go wszędzie 🙂
 • inspiruje – podczas 25-minutowego odcinka przekazywana jest solidna dawka wiedzy!
 • trafia bezpośrednio do zainteresowanego odbiorcy poprzez subskrypcję,
 • angażuje i buduje więź – a przy okazji nie wymaga występu przed kamerą.

Jakie korzyści daje kurs PodcastPro™?

 • Oszczędzasz pieniądze. Nie wydajesz setek lub nawet tysięcy złotych na niepotrzebny drogi sprzęt i oprogramowanie, którego możliwości nigdy w życiu nie wykorzystasz. Rekomenduję rozwiązania, z których sam korzystam: urządzenia, które kupisz za 300-700 zł i legalne darmowe oprogramowanie.
 • Oszczędzasz nerwy. Dużo łatwiej odważyć się i opublikować swój podcast, kiedy robisz to w grupie. Wszyscy startujecie z podobnego pułapu, możecie się motywować i wzajemnie wspierać.
 • Oszczędzasz czas. Od jak dawna myślisz o nagrywaniu podcastu? Ile jeszcze będziesz to odkładał? Im dłużej, tym trudniej będzie Ci się przebić, bo twórców szybko przybywa! Zakup kursu daje mocnego kopa, żeby wreszcie to zrobić.

Dla kogo program partnerski PodcastPro™?

Kurs PodcastPro™ jest przeznaczony dla osób, które już mają doświadczenie w tworzeniu podcastów jak i dla tych, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z nagrywaniem. Marzysz o rozwoju swojego biznesu? Szukasz nowych pomysłów dla swojej firmy? Jesteś na początku biznesowej kariery i chcesz wiedzieć jak zbudować markę osobistą, która zdobędzie zaufanie? W takim razie dobrze się składa – kurs PodcastPro™ jest dla Ciebie!

Oprócz tego, kurs przeznaczony jest między innymi dla:

 • przedsiębiorców, menedżerów, marketerów, którzy szukają nowych pomysłów na wyróżnienie się dla swojej firmy,
 • profesjonalistów (prawników, psychologów, tłumaczy itp.), którzy chcą się wyróżnić z tłumu anonimowych specjalistów,
 • dziennikarzy, blogerów, freelancerów, piarowców, którzy wiedzą, że budowanie marki osobistej to dobra inwestycja,
 • trenerów, konsultantów, doradców, ekspertów, których praca polega na rozmawianiu z ludźmi.

Jak promować produkt PodcastPro™?

Szybkie generowanie deep linków: wtyczka do przeglądarki Chrome Convertiser Editor. Tworzenie linka afiliacyjnego nigdy nie było tak proste – 3 sekundy i gotowe. Pobierz wtyczkę i ją aktywuj – dzięki temu będąc na stronie Reklamodawcy wygenerujesz link gdy ikonka Convertiser zaświeci się na fioletowo.

Linkowanie afiliacyjne: automatyczna zamiana linków. Posiadasz bloga lub forum, które posiada bezpośrednie linki do kampanii PodcastPro™ W nieinwazyjny sposób dla czytelników forum zamienimy czyste linki w ich afiliacyjną wersję. W Convertiser znajdziesz skrypt do zamiany linków na stronie – zarówno w starych, jak i nowych wpisach. Zobacz czym jest automatyczna zamiana linków wraz z przykładem.

Poznaj warunki programu partnerskiego PodcastPro™ i zacznij zarabiać!

Convertiser – czas na afiliację!