Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Program partnerski Sklep-Presto.pl

Presto to znany od lat internetowy sklep sportowo-turystyczny, w którym każdy miłośnik aktywności fizycznej znajdzie produkt dla siebie. Masz stronę związaną z podróżami w góry i polecasz obuwie? Uwielbiasz ćwiczyć w domu i poszukujesz idealnego sprzętu do domowej siłowni? W takim razie koniecznie zapoznaj się ofertą sklepu Presto, który dołączył do grona Reklamodawców Convertiser – zapraszamy do promocji!

Dlaczego warto promować program partnerski Sklep-Presto.pl?

W sklepie online znajdziesz produkty w takich kategoriach jak: obuwie i odzież, fitness i siłownia, sporty letnie, sporty zimowe, turystyka i rozrywka. Dzięki dołączeniu sklepu do grupy Morele, każdy klient ma pewność, że proces sprzedaży będzie perfekcyjny.

Na Wydawców Convertiser czeka:

  • wysoka prowizja od sprzedaży,
  • rozpoznawalność marki wśród klientów online,
  • feedy produktowe dla Wydawców – ponad 80 tysięcy produktów,
  • 14 dni na zwrot towaru,
  • pozytywne opinie o sklep-presto.pl,
  • wsparcie indywidualnego Affiliate Managera Convertiser.

Dla kogo program partnerski Sklep-Presto.pl?

Do programu partnerskiego Sklep-Presto.pl szczególnie zapraszamy:

  • Blogerów i YouTuberów, którzy interesują się sportem lub polecają wybrane produkty i marki,
  • właścicieli stron opartych na feedach produktowych,
  • właścicieli blogów i stron o tematyce mody sportowej, lifestyle’u, prezentów, zakupów,
  • wszystkich, którzy kochają sport i posiadają wysokiej jakości content.

Przykłady narzędzi Convertiser, czyli jak promować produkty Sklep-Presto.pl

Linkowanie na blogu. Polecasz sklep-presto.pl zanim przyłączył się do sieci afiliacyjnej Convertiser? Nie ma problemu – automatyczny skrypt do podmiany linków zamieni wszystkie dotychczasowe linki na ich afiliacyjną wersję. Wystarczy wrzucić krótki kod w miejscu na stronie i gotowe! Zobacz jak to wygląda w praktyce.

 

Porównywarka cenowa. Najniższa cena ulubionego modelu? Teraz to możliwe w jednym miejscu. Wpisz model produktu w panelu, dostosuj wygląd i dodaj krótki skrypt na stronę. Chcesz mieć porównywarkę na swojej stronie? Zobacz jakie to proste!

Widget rekomendacji. Widgety urozmaicają wpisy nie tylko pod względem wizualnym – kierują zdecydowanego użytkownika wprost do produktu w sklepie. Chcesz zrobić podobny widget? Zobacz instrukcję w Bazie Wiedzy Convertiser.

Feed produktowy. Tworzysz strony wykorzystując pliki XML/JSON lub REST API?  Chętnie podpowiemy jak możesz je wykorzystać, by zarabiać na swojej stronie związanej ze sportem i aktywnością fizyczną 🙂

Afiliacja w Social Media –  jeśli działasz w Social Media i tworzysz linki samodzielnie, to polecamy wtyczkę afiliacyjną Convertiser Editor, która skróci czas generowania linka do 3 sekund!

Poznaj warunki programu partnerskiego Sklep-Presto.pl i zacznij zarabiać!

Convertiser – czas na afiliację!