Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Program partnerski QUIOSQUE

Wyjątkowe ubrania pasujące zarówno na co dzień jak i na wyjątkowe chwile – tak pewnie wyglądałby skrócony przewodnik zakupowy. W poszukiwaniach oryginalnych produktów dla czytelników blogów przychodzi z pomocą sklep internetowy QUIOSQUE.  Polskie produkty w atrakcyjnych cenach zostały zaprojektowane, by łączyć w sobie ponadczasową elegancję, wygodę oraz nowoczesny design.  W kategoriach głównych takich jak: sukienki, kurtki, płaszcze, spódnice, żakiety, swetry, spodnie, bluzki czy dodatki każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do promocji programu partnerskiego QUIOSQUE na blogu, kanale social media czy stronach opartych na feedzie produktowym.

Dlaczego warto promować program partnerski QUIOSQUE?

Marka QUIOSQUE została stworzona dla kobiet, które chcą czuć się wyjątkowo i swobodnie o każdej porze dnia. Wygodne i eleganckie ubrania zarówno do biura, na wesele, spotkanie rodzinne czy randkę. W myśl marki QUIOSQUE „jesteśmy różne, jesteśmy piękne” oferowane są ubrania w rozmiarach od 34 do 48.

Na Wydawców Convertiser czeka:

Czy wiesz, że…

  • Marka QUIOSQUE istnieje na rynku 25 lat.
  • W roku 2014 został otwarty sklep internetowy.
  • W Polsce jest dostępnych 130 salonów stacjonarnych.
  • Premiera otwarcia sklepu offline miała miejsce w 1992 roku w Bydgoszczy.

Dla kogo program partnerski QUIOSQUE?

Dbamy o wartościowy ruch dla Reklamodawców, dlatego w trosce o zadowolenie obu stron, szczególnie zapraszamy do promocji:

  • Blogerów i YouTuberów, którzy interesują się modą damską,
  • właścicieli stron opartych na feedach produktowych,
  • posiadaczy stron z kodami rabatowymi i cashaback,
  • właścicieli blogów i stron o tematyce modowej, lifestyle’owej, zakupowej,
  • posiadaczy wysokiej jakości contentu.

Przykłady narzędzi Convertiser, czyli jak promować produkty QUIOSQUE

Widget rekomendacji produktowych z produktami w wyprzedaży. Skupiasz się na treściach wyprzedażowych lub promocyjnych? Przedstaw swoje wybory w atrakcyjny sposób za pomocą widgeta rekomendacji z produktami o których jest mowa we wpisie. Wybierz produkty i styl widgeta (minimalistyczny, subtelny, nowoczesny) i opcję wyświetlania (cena, producent). Skopiuj gotowy kod i dodaj go do wpisu na blogu/stronie – na górze,  środku lub na końcu tekstu.  Chcesz zrobić podobny widget? Zobacz instrukcję w Bazie Wiedzy Convertiser.

Feed produktowy. Tworzysz strony wykorzystując pliki XML/JSON lub REST API?  Doskonale! Podpowiemy wszelkie możliwe rozwiązania afiliacyjne przy użyciu tych narzędzi ?

Linkowanie afiliacyjne: tradycyjne lub za pomocą wtyczki do przeglądarki. O tym jak linkować na blogu, aby było to efektywne opisaliśmy w naszej Bazie Wiedzy. Jeśli działasz w Social Media, ponieważ nie masz własnej strony to polecamy wtyczkę afiliacyjną Convertiser Editor, która skróci czas generowania linka do 3 sekund!

Poznaj warunki programu partnerskiego QUIOSQUE i zacznij zarabiać!

Convertiser – czas na afiliację!