Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Finansowe programy partnerskie – podwyżki stawek

Dobra wiadomość dla Wydawców aktywnych w branży finansowej – popularne kampanie zwiększają stawki! Tym samym dają coraz lepsze możliwości zarabiania na ruchu ze stron o tej tematyce.

Co zrobić żeby zarabiać jeszcze więcej w programach finansowych?

  • udostępnić oferty w TOP 5 pożyczek na swojej stronie.

  • wysłać mailing do swojej bazy.

  • stworzyć przyjazną stronę dla użytkownika wraz z unikalnym contentem.
  • skorzystać z naszego gotowego rankingu pożyczek (skontaktuj się z Affiliate Managerem).

 

Program partnerski Lime-Kredyt

Serwis pożyczek online Lime-Kredyt to wciąż nowy gracz na polskim rynku. Dla Wydawców istotną informacją jest chęć zapełnienia bazy przez Reklamodawcę, co oznacza 100% zatwierdzonych konwersji! Dla najlepszych Afiliantów możliwa jest negocjacja stawek na jeszcze wyższe, a także wypłaty 2 razy w miesiącu.

Obecne cele i stawki Lime-kredyt: 90 zł 130 CPS (udzielenie pożyczki) i 10 20 zł CPL (potwierdzony lead).

Program partnerski MoneyMan

Serwis MoneyMan po niedawnym starcie w naszej sieci podnosi stawkę CPS. MoneyMan to przejrzyste zasady i prosty wniosek wypełniany online. Bezpłatna pierwsza pożyczka (tylko kwota 100-1000 zł na okres spłaty do 61 dni), decyzja o przyznaniu gotówki trwa około 1 minutę po zakończeniu składania wniosku przez klienta, przelew dokonywany jest do 15 minut.

Obecny cel i stawka MoneyMan: 62,50 zł CPS (sprzedaż pożyczki).

Program partnerski MonedoNow

MonedoNow to nowa marka niemieckiego holdingu Kreditech, która oferuje szybką pożyczkę w kwocie 1 500 – 10 000 złotych w okresie spłaty od 3 do 36 miesięcy. Dla klientów szybkie pożyczki MonedoNow są dostępne poprzez prosty formularz pożyczkowy gdzie istnieje możliwość samodzielnego ustalenia wielkości raty. Decyzja o udzieleniu wnioskowanej kwoty trwa od 30 sekund do 5 minut.

Obecne cele i stawki MonedoNow: 280 zł CPS (sprzedaż pożyczki – nowy klient), 130 zł CPS (nowy klient: pożyczka na 3 miesiące).

Program partnerski Kredito24

Kredito24 to szybkie pożyczki dla klientów – wystarczy 10 minut by konto zostało zasilone natychmiastowo po wypełnieniu i zaakceptowaniu wniosku. Dodatkowe korzyści to brak weryfikacji danych poprzez posiadanie 1 grosza na koncie, wysoki poziom ochrony danych osobowych, szybka wypłata, bezproblemowy formularz online.

Obecny cel i stawka Kredito24: 230 zł CPS (sprzedaż pożyczki – nowy klient).

Program partnerski PandaMoney

Oferta PandaMoney to jedna z najniżej oprocentowanych chwilówek na rynku – tylko 10 % od udzielonej kwoty.  Co więcej – poprzez polubienie strony PandaMoney na Facebooku można obniżyć koszty pożyczki. W celu ubiegania się o chwilówkę należy mieć obywatelstwo polskie, rachunek bankowy oraz telefon u polskiego operatora.

Obecny cel i stawka PandaMoney: 180 zł CPS (sprzedaż pożyczki – nowy klient).

 

Zapraszamy do promowania wymienionych kampanii, a także zapoznania się z resztą programów finansowych w Convertiser.