Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Poradnik monetyzacji – sport

Uważnie śledzisz każdy mecz, jesteś fanem sportu, chciałbyś zacząć na tym zarabiać?  Na przykładzie piłki nożnej pokażę Ci jak to zrobić wykorzystując do tego widgety od Convertiser.

Czym jest widget rekomendacji produktowych ?

To narzędzie dzięki któremu w bardzo prosty i szybki sposób będziesz mógł dodać do swojego tekstu prezentacje artykułów powiązanych z tematyka wpisu.

Przykładowo: jeżeli Robert Lewandowski we wczorajszym meczu ponownie strzelił mnóstwo bramek, możesz przygotować kolaż z produktami powiązanymi z Bayernem Monachium, koszulki, po szaliki bądź inne gadżety.

Badania pokazują, że 38% internautów dokonuje zakupów rekomendowanych produktów. Dzięki widgetom możesz polecać produkty jednocześnie monetyzując swoje treści.

Nasze narzędzie pozwala samodzielnie tworzyć kolaże czy slidery w których każdy produkt jest podlinkowany afiliacyjnie. Widget oszczędzi Twój czas, który normalnie poświęciłbyś na tworzenie grafik i linków.

Ale jak to działa ?

Jeśli masz już gotową treść artykułu, dodaj do niej zdjęcie z Instagrama, film z YT, czy FB, a następnie znajdź w wyszukiwarce w panelu Convertiser pożądane produkty. Widget zwiększy atrakcyjność Twojej strony, możesz modyfikować go na wiele sposobów, przez co pasuje niemal do każdej witryny. Narzędzie automatycznie dostosowuje się do wymaganej rozdzielczości i działa na smartphonie, tablecie, komputerze i każdym innym urządzeniu obsługującym przeglądarkę internetową.

Wróćmy jednak do Roberta. Piszesz artykuł o najlepszych bramkach Bundesligii i chciałbyś zamieścić film z topowymi momentami? Nie ma problemu wystarczy do widgetu dodać filmik z YouTube oraz kilka powiązanych produktów i voila! Kolaż gotowy 🙂

Zamiast wideo możesz dodać dowolne zdjęcia, bądź pozostawić same produkty. Wielkość poszczególnych boxów można zwiększać, zmniejszać, poszerzać lub zwężać. Nie ograniczaj się! Twórz widgety które Twoi czytelnicy chętnie będą klikać.

Chcę to mieć !

Zdecydowałeś się i chcesz skorzystać z naszego narzędzia. W takim przypadku najlepiej skontaktuj się ze swoim Affiliate Managerem, który pomoże w kwestiach technicznych jak i ustaleniu skuteczniej strategii działania.

Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym klientem, a chciałbyś korzystać z naszych narzędzi, zapraszam do bezpłatnej rejestracji tutaj.

Powyższe widgety pokazują tylko skrawek możliwości tego narzędzia. Szerszy opis kolażu produktowego znajdziesz w innym wpisie.  Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się ze swoim Affiliate Managerem, który pomoże Ci z wdrożeniem i obsługą narzędzia na Twojej stronie 🙂

Convertiser – czas na afiliację!