Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Program partnerski Redcoon

Prowadzisz stronę na której opisujesz wady i zalety określonego sprzętu lub masz kanał na YouTube i testujesz wybrane modele smartfonów? W takim razie koniecznie sprawdź nowy program partnerski – Redcoon już dostępny w Convertiser. Zacznij zarabiać promując najlepsze w swojej kategorii produkty elektroniczne w atrakcyjnych cenach. Skorzystaj z dostępnych narzędzi dla blogerów by uatrakcyjnić swoje wpisy! Zapraszamy do promocji.

Dlaczego warto promować program partnerski Redcoon?

Sklep internetowy Redcoon kojarzony jest z szerokim wyborem produktów i profesjonalnym sprzętem w pikantnych cenach – zarówno od RTV, AGD, foto, telewizory, komputery PC, gaming czy akcesoria. Dodatkowymi kategoriami są zabawki i produkty z działu dom i ogród.

Na Wydawców Convertiser czeka:

 • wysoka prowizja od sprzedaży,
 • rosnąca świadomość marki wśród polskich klientów (popularność sklepu ma wpływ Twoje zarobki!),
 • znane marki technologiczne i nie tylko,
 • feedy produktowe dla Wydawców – ponad 9 tysięcy produktów,
 • stała zakładka z promocjami,
 • pozytywne opinie pozostawione przez klientów,
 • wsparcie indywidualnego Affiliate Managera Convertiser.

Sprawdź w jaki sposób prowadzić działania, aby efektywnie zarabiać w branży elektronicznej – poznaj afiliacyjne Case Study Convertiser.

Dla kogo program partnerski Redcoon?

Afiliacja Redcoon jest przede wszystkim dla osób, które lubią dzielić się doświadczeniem i wiedzą w tematyce elektroniki użytkowej lub mają rozbudowaną społeczność w social media (np. FanPage lub grupę na Facebooku). W trosce o zadowolenie obu stron, szczególnie zapraszamy do promocji:

 • Blogerów i YouTuberów, którzy interesują się elektroniką, przedstawiają treści w ciekawy sposób lub polecają wybrane produkty i marki,
 • właścicieli baz e-mailingowych,
 • posiadaczy forum internetowego o tematyce elektronicznej,
 • właścicieli stron opartych na feedach produktowych,
 • właścicieli blogów i stron o tematyce wyborów zakupowych z zakresu elektroniki, a także o tematyce prezentowej czy poradnikowej,
 • wszystkich, dla których elektronika to pasja, a na dodatek posiadają wysokiej jakości content produktowy.

Przykłady narzędzi Convertiser, czyli jak promować produkty Redcoon

Porównywarka cenowa. Najniższa możliwa cena produktu to największa motywacja do zrobienia zakupu wśród użytkowników. Wpisz model produktu Chcesz mieć porównywarkę na swojej stronie? Zobacz jakie to proste!

Feed produktowy. Tworzysz strony wykorzystując pliki XML/JSON lub REST API?  Świetnie! Podpowiemy co możemy razem zrobić, żebyś zarobił jak najwięcej?

Widget rekomendacji produktowych z wybraymi produktami. Chcesz polecać produkty wyłącznie jednej kategorii lub wybranego producenta? No problem – skonfiguruj własny widget z produktami.

Linkowanie afiliacyjne: automatyczna zamiana linków. Posiadasz forum związane z elektroniką, które posiada bezpośredni linki do sklepu Redcoon? W nieinwazyjny sposób dla czytelników forum zamienimy czyste linki w ich afiliacyjną wersję. W Convertiser znajdziesz skrypt do zamiany linków na stronie – zarówno w starych, jak i nowych wpisach. Zobacz czym jest automatyczna zamiana linków wraz z przykładem.

Poznaj warunki programu partnerskiego Redcoon i zacznij zarabiać!

Convertiser – czas na afiliację!