Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Program partnerski Mall.pl

Mamy dobrą wiadomość dla Wydawców, którzy chcą poszerzyć swoje dotychczasowe działania afiliacyjne o nowe produkty. Wkrótce w Convertiser dostępny będzie program partnerski Mall.pl!

Jest to jeden z największych sklepów online, który od 2000 roku oferuje klientom wygodne zakupy. Na początku działający w Republice Czeskiej, rozpoczął sprzedaż na Polskę, Węgry, Słowację i Chorwację. W bardzo szerokim asortymencie każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Miłośnik sportu odnajdzie rowery górskie, sprzęt niezbędny na wycieczkę i odzież sportową. Młoda mama oprócz zabawek znajdzie przydatne akcesoria dla dzieci – wózki, nosidełka, czy produkty do pielęgnacji.

Dlaczego warto promować program partnerski Mall.pl?

  • Ponad 90 tys. produktów w ofercie.
  • Możliwość pobrania produktów poprzez feed produktowy.
  • Darmowa dostawa na wybrane produkty.
  • 16 najpopularniejszych kategorii głównych – m.in komputery, sprzęt ADG, dom i ogród, dla zwierząt, sport, zdrowie i uroda, artykuły dla dzieci.
  • Możliwość odbioru zamówienia w wybranych Punktach Odbioru Towaru (we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach oraz Krakowie).
  • Gotowe poradniki zakupowe dla klientów.
  • Wyprzedaże do -80%

Za sukcesem Mall.pl stoją ludzie (łącznie 600 pracowników – w tym 150 w Polsce). Jesteś ciekaw jak wygląda jeden z największych sklepów online od środka? Przekonaj się co o nim mówią osoby najbardziej zgłębione w temacie 🙂

Narzędzia Convertiser

Chciałabym pokazać wybrane produkty marki Salomon, dostępne w Mall.pl przecenione min. o 25% – dzięki widgetom rekomendacji produktowych mogę to zrobić.

Pssst! Warto wesprzeć prezentowane produkty oficjalnymi materiałami wideo.  Filmy znajdziesz na kanale YouTube.

Slider

Grid

Z opcją „zobacz więcej”, możesz pokazać niezliczoną ilość produktów, które rozwiną tylko zainteresowani czytelnicy. Ceny i poziom ustalonych zniżek będzie zawsze aktualny, ponieważ widget codziennie sprawdza i aktualizuje bazę produktów.


Convertiser – czas na afiliację!