Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Inspiracje dla Wydawców – Dzień Matki

Zawsze wspiera, podtrzymuje na duchu, doradza, uspokaja, ufa i bezgranicznie kocha – MAMA.  Pomóż swoim użytkownikom wyrazić słowa „dziękuję” i dostosować do nich odpowiedni prezent. Druga odsłona Inspiracji dla Wydawców Convertiser będzie poświęcona afiliacyjnym działaniom z okazji Dnia Matki.

Perfumy i kosmetyki

„Perfumy są kluczem do naszych wspomnień” – tak określiła to pisarka Kate Lord Brown. Miała wiele racji. Przyjemne wspomnienia związane z wyjątkową osobą jaką jest Mama pozostają w pamięci na zawsze. Jeśli chcesz, żeby Twoi użytkownicy również mogli zachować wspomnienia na dłużej – przedstaw im propozycje perfum od takich Reklamodawców jak Amfora, Sephora czy Douglas.

Zastosowane narzędzie – widget rekomendacji produktowych.

Elektronika i gadżety

Nowoczesne mamy nie stronią od elektronicznych gadżetów. Smartfony, tablety, smarwatche, Ipody – zapewniam, że to wszystko spokojnie zmieści się w damskiej torebce 😉 Dla aktywnych, nowoczesnych i lubiących gadżety Mam na pewno przyda się dodatek dopasowany do jej stylu życia. Przykładowo – zegarek sportowy sprawdzi się na siłowni, wycieczce czy basenie. Elektronika i sport zawsze idą ze sobą w parze.


Zastosowane narzędzie – porównywarka cenowa.

Sport, ubrania, akcesoria

Oferowanie nietypowych rzeczy bywa ryzykowne, ale użytkownicy znają swoje Mamy jak nikogo innego! Dlatego możesz przedstawić czytelnikom ciekawe rozwiązania na prezent, o których wcześniej nie pomyśleli. Aktywna, energiczna i pełna radości fanka jogi? W takim razie skorzystaj z programów partnerskich Decathlon czy Mall.pl. Znajdziesz tam wszelkie produkty, które pomogą w codziennej aktywności fizycznej, by najbliższa Ci osoba mogła cieszyć się długim zdrowiem 🙂

(1) Mata (2) Spodenki

Zastosowane narzędzie – widget rekomendacji produktowych ze zdjęciem + deep link tradycyjny (1), deep link skrócony (2).

Zainspirowany na Dzień Matki?

Narzędzia Convertiser to nowa jakość przedstawiania propozycji zakupowych.  Wszystkie są proste w obsłudze i nadają się do każdego wpisu ?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak możesz wykorzystać narzędzia na swojej stronie – skontaktuj się z Affiliate Managerem lub wyślij wiadomość na publishers@convertiser.com, a udzielimy Ci wszelkich informacji.

Convertiser – czas na afiliację!