Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Luty kocha książki – kody rabatowe Matras

Doskonale poruszasz się pomiędzy półkami pełnych książek, zajmujesz się recenzjami lub po prostu chcesz podzielić się wrażeniami z ostatnio przeczytanej pozycji? W takim razie mamy dobrą wiadomość. Księgarnia Matras przygotowała szereg promocji, które pomogą Wydawcom połączyć radość z czytania wraz z generowaniem dodatkowego przychodu. A to wszystko za pomocą kodów rabatowych.

Czym jest kod rabatowy?

Kody rabatowe, które udostępniane są Wydawcom mają za zadanie przypominać o aktualnie trwającej promocji u wybranego Reklamodawcy. W lutym księgarnia Matras przygotowała plan promocji z użyciem kodów rabatowych. Szczegóły znajdziesz w wysłanym mailingu – zajrzyj do swojej skrzynki 😉 A co mówi rynek o księgarniach internetowych?

Na podstawie danych z okresu listopad 2014–październik 2015 okazało się, że internetowe sklepy z książkami, muzyką i filmami internauci chętniej odwiedzają jesienią i zimą niż wiosną i latem – podaje Gemius.

Jak wykorzystać kod rabatowy Matras?

Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę Kupony i promocje i wygenerujesz link partnerski (podobnie jak tradycyjny deep link).

Kody rabatowe

Gotowy link wstaw na stronie, by po przejściu przez użytkownika na stronie ukazało się okno przypominające o promocji.

kuponrabatowy_matras

 

Gotowy do afiliacji?

Zobacz program partnerski Matras w Convertiser, wygeneruj kod rabatowy i zacznij zarabiać. W razie potrzeby, pytań lub problemów zawsze możesz skontaktować się ze swoim Affiliate Managerem.

Convertiser – czas na afiliację!