Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Jedna najważniejsza rzecz… w afiliacji.

Gdybyś miał wybrać tą jedną najważniejszą rzecz w afiliacji, co by to było? Trafik, systematyczność publikacji postów, design strony, merytorycznie pisane artykuły, profil bloga, aktywność w SM?

Pewnie to wszystko i jeszcze więcej składa się na ostateczny sukces, ale jest jedna niedoceniona rzecz, o której być może nie wiesz, a jest w stanie podnieść ilość generowanych przez Ciebie konwersji o 1000%

Jestem przekonany, że jak doczytasz do końca pomyślisz:

  1. Pier…enie (takie słowo od mówienia pierdół, a nie takie coś )!
  2. Jak oni to robią?

Sam zabierzesz się do roboty. W zasadzie wybór w 100% należy do Ciebie.

Dobra, nie będę Cię trzymał dłużej w niepewności – S U P P O R T, wsparcie, współpraca. Zwał jak zwał. Chodzi o to, że powinieneś mieć partnera, który będzie Cię wspierał/konsultował/pomagał w Twoich działaniach afiliacyjnych, żebyś był skuteczny w sprzedaży! Ostatecznie tylko to się liczy w modelu CPS.

Jak wsparcie powinno wyglądać?

A właśnie tak…

Panel _ Convertiser - Google Chrome 2015-08-21 15.20.20

Ma powodować wzrost konwersji! Wtedy poznasz, że jest skuteczne.

Powyżej umieściłem przykład jednego z naszych wydawców modowych, który jeszcze na początku lipca nie wiedział co to jest afiliacja. Nie chcę omawiać tego wykresu bo usnęlibyście z nudów, ale ewidentnie na nim widać, że stosowane narzędzia i metody dają efekty. Zwiększający się sukces jest wynikiem ustalenia wspólnej strategii z Affiliate Managerem.

Każdy nowy wpis (widać po klikach 1,2,3,4) generuje coraz lepsze efekty.

Paulina, jakiś czas temu napisała, co jest potrzebne, żeby zostać Super Wydawcą, ale jak to zrobić konkretnie w Twoim przypadku – zapytaj osobiście. Po darmowym zarejestrowaniu się będziesz miał bezpłatny dostęp do naszych Affiliate Managerów.

Niestety nie wszystkim jesteśmy w stanie pomóc, najpierw upewnij się, że chcesz wejść w ten biznes, bo wymaga on wielu wyrzeczeń i pracy – jak każdy poważny biznes, z poważnymi pieniędzmi – przeczytaj Porady dla Początkujących.

Już prawie koniec

Jakiś czas temu napisałem artykuł, w którym Michał Szafrański pokazał, że na afiliacji można zarobić 69 000 zł w kilka dni. Wooow!!! Wszystkie media o tym trąbiły, a jak ostatnio powiedział, że przez 6M zarobił na blogu ok 800 000 zł – to nikt tego nie wychwycił. To są pieniądze jakie oferuje Internet, a w ogromnej mierze afiliacja.

Odpuść sobie czytanie wszystkich wspaniałych metod nt. zarabiania. Michał z http://jakoszczedzacpieniadze.pl/  jest jednym z wielu, którzy robią bardzo dobra robotę i jednym z niewielu, którzy dzielą się swoją wiedzą. Nie słuchaj tanich doradców, ich porady są warte tyle ile sami zarabiają. W Convertiser wiemy jak robić biznes, a Tobie życzymy co najmniej takich wyników jakie osiągają świadomi Wydawcy…

Świadomy Wydawca

 

Czy  15 000 – 20 000/ m-c to dużo, mało? Pewnie zależy dla kogo.

Nie pokazuję statystyk na wyższe kwoty, żebyście z krzeseł nie pospadali 😉

Podsumowując

Jak chcesz zarabiać, to do roboty – zapisz w kontaktach numer telefonu do Affiliate Managera, porozmawiajcie o możliwościach nawiązania/optymalizacji współpracy. Szczerze zapraszam Cię do tego.

Potrzebne dane znajdziesz tutaj:

Kontakt z AM

Jeszcze mała prośba

Nie będę umieszczał linków do tego wpisu w tych wszystkich kiepskich forach, serwisach o zarabianiu, które nie mają pojęcia o prawdziwych pieniądzach w Internecie. Jeśli to co napisałem w jakikolwiek sposób zainspirowało Cię lub pomogło – podziel się proszę z innymi tym wpisem, najlepiej udostępniając artykuł np. na FB. Dziękuję.

Aha… i co myślisz po przeczytaniu tego wpisu? 1 czy 2?

Daj koniecznie znać w komentarzach.

 

Convertiser – czas na afiliację!

 

 

Convertiser

Convertiser jest platformą, specjalizującą się w programach efektywnościowych, które pomagają reklamodawcom zdobywać nowych klientów, a wydawcom skutecznie monetyzować treści.

https://convertiser.com/pl/