Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Nowy widget dla Wydawców

Zaktualizowany widget kontekstowy Convertiser jest już gotowy.  Automatycznie wykrywa produkty wspomniane na stronach i wyświetla gdzie są dostępne u naszych Reklamodawców. Widget został zaprojektowany tak, by w skuteczny (i jednocześnie estetyczny) sposób monetyzować treści na stronie.

Co nowego?

Aktualizacja widgeta została wzbogacona o dodatek showcase, który umożliwia pojawienie się boksu zawierającego wspomniane produkty i linki do sklepów, w których są dostępne. Aby dodać taki element należy wybrać miejsce, w którym chcemy aby został on wyświetlony i wstawić odpowiedni fragment kodu.

Można go modyfikować pod względem wyglądu: kolorystyki czy ilości produktów pojawiających się w boksie widgetu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Czym jest widget kontekstowy?

Widget Convertiser charakteryzuje się przede wszystkim bezinwazyjną formą reklamy. Przyjazne dla użytkownika widgety i podlinkowania zmniejszają prawdopodobieństwo szybkiego opuszczenia strony. Automatyczne dopasowanie linków do słów kluczowych  zwiększają poczucie naturalności ich występowania w treści strony.

Oprócz wyżej wymienionych metod widget Convertiser stosuje automatyczną zamianę linków.  Skanuje on treści, które prowadzą do współpracujących z nami Reklamodawców. Podczas kliknięcia, link zostaje podmieniony na jego afiliacyjną wersję. Ty otrzymujesz prowizję, a użytkownik nawet nie zauważy różnicy.

 

Gdzie widget znajdzie najlepsze dostosowanie?

Miejsca, w których widget najlepiej spełni swoją rolę to przede wszystkim strony zawierające dokładne opisy produktów. Mogą to być witryny na temat nowinek technicznych, recenzji produktów, testów czy porównań sprzętu.

Zaktualizowany widget od Convertiser znajdzie również swoje zastosowanie na stronach www posiadających własny system komentarzy czy dodawania opinii użytkowników.  W ten sposób przestrzeń, która wydaje się niezagospodarowana przyczyni się do zwiększenia konwersji. Linki afiliacyjne mogą wykorzystywać również fora i blogi tematyczne.

Convertiser

Convertiser jest platformą, specjalizującą się w programach efektywnościowych, które pomagają reklamodawcom zdobywać nowych klientów, a wydawcom skutecznie monetyzować treści.

https://convertiser.com/pl/