Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Jak zarobić na premierze Wiedźmina 3

Uwielbiasz grać, piszesz o tym, zamieszczasz wideo albo streamujesz na żywo?

Chciałbyś zacząć zarabiać na swojej pasji, ale nie chcesz aby Twoi użytkownicy oglądali wielkie wyskakujące banery, które i tak nie są skuteczne? Nie chcesz co chwilę wychwalać swojego sponsora?

Dobrze trafiłeś, ponieważ długo oczekiwana premiera Wiedźmina 3, to doskonała szansa aby zacząć zarabiać!

Mamy dla Ciebie doskonałe narzędzie marketingu afiliacyjnego, które pozwoli pobierać wynagrodzenie za twoją pracę bez jednoczesnego używania narzędzi o wątpliwej skuteczności. Wystarczy, że zarejestrujesz konto w sieci afiliacyjnej Convertiser, a następnie zamieścisz link na swoim blogu bądź vlogu.

Jak działa program?

W jednym z poniższych sklepów znajdujesz produkt o którym opowiadasz:

Agito1sferis-logoneo

komputronik21logo

Media Markt

Dla przykładu weźmy Wiedźmina 3 dostępnego tutaj

1. Kopiujesz link z przeglądarki (jak w przykładzie poniżej)

Media Markt

2. Wyszukujesz sklep MediaMarkt.pl z zakładki KAMPANIE w naszym panelu. Klikasz w POBIERZ LINK TRACKINGOWY.

Pobież link partnerski

3. Wybierasz z listy domenę Twojego bloga i wklejasz skopiowany wcześniej link w pole DEEP LINK (jak na screenie poniżej).

Deep link

Klikasz GENERUJ. W tym momencie otrzymujesz link afiliacyjny gotowy do wstawienia na Twojego bloga.

Zwróć uwagę, że link afiliacyjny który otrzymałeś jest przypisany tylko do Ciebie i prowadzi bezpośrednio do strony produktowej Wiedźmin 3. To oznacza, że od tej pory za każdym razem gdy ktoś przejdzie przez powyższy link na stronę Komputronika, Ty otrzymasz prowizję zależną od wysokości sprzedaży (nawet gdy użytkownik kupi inny produkt).

Ile można zarobić?

Wysokość prowizji uzależniona jest od Reklamodawcy, którego będziesz promować, twojego zaangażowania oraz miejsca w którym będą znajdować się linki afiliacyjne. Biorąc pod uwagę, że wysokość Twojej prowizji uzależniona jest od sumy sprzedaży w danym okresie, zachęcam do pisania artykułów poświęconych także strefie sprzętowej.

Wielu graczy na pewno oprócz samego Wiedźmina będzie zainteresowanych wzmocnieniem swojej konfiguracji sprzętowej bądź zakupem konsoli tylko po aby zagrać w najnowszą produkcję studia CD-Projekt Red. Warto pomóc swoim fanom w tym wyborze pisząc artykuł poświęcony Hardwarowi i umieścić linki afiliacyjne w tekście, bądź jeżeli prowadzicie vloga w komentarzu pod Video.

Jak zrobić to prawidłowo?

Możliwości linkowania jest wiele, poniżej przedstawiam cztery naszym zdaniem najskuteczniejsze.

1. Link pod screenem lub linkiem do wideo

4

Przykład: Kolejny materiał od IGN prezentujący sceny walki z Wiedźmina 3!

2. Wykorzystywanie linków partnerskich w opisie do filmiku gameplay’a.

Linki afiliacyjne można wykorzystywać także jeżeli prowadzisz vlogi na Youtube czy Twitch. Wystarczy wejść na stronę goo.gl (przykład poniżej) w pustego boxa wkleić link afiliacyjny a następnie wybrać Shorten URL. Po prawej stronie wyświetli się skrócona wersja do zamieszczenia w komentarzu pod wideo.

5

3. Artykuł pomagający użytkownikowi w wyborze sprzętu (gdzie linki afiliacyjne prowadzą do stron naszych partnerów).

Posłużę się przykładem z ostatniej dużej premiery mianowicie GTA 5 na PC, na stronie naszego partnera gtasite.net został zamieszczony taki artykuł, poniżej fragment.

6

Źródło: http://gtasite.net/news/2180/_update-_-wybierz-najlepszy-sprzet-pod-gta-v_.html

Jak widać użytkownicy dostali dużą porcję informacji, gdyż zostały przygotowane różne zestawy na każdą kieszeń, a linki zostały podmienione na linki afiliacyjne prowadzące do stron z naszego programu partnerskiego.

4. Ostatnia i najskuteczniejsza, linki afiliacyjne w artykułach bezpośrednio informujących o premierze gry, bądź podające kluczowe informacje dotyczące produkcji. Dodatkowo można się jeszcze pokusić o podlinkowanie zdjęcia.
Przykład

Dziki Gon ozłocony! W Wiedźmina 3 zagramy już za miesiąc.

7

Producent gry studio CD-PROJEKT RED ogłosiło, że ich najnowsza produkcja gra Wiedźmin 3 Dziki Gon osiągnęła status „GOLD” i trafiła do tłoczni. Premiera odbędzie się 19 maja 2015 a produkt dostępny jest w przedsprzedaży.

Chcę zarabiać!

Po przeczytaniu tego artykułu, jesteś już gotowy do monetyzowania Twojego bloga / strony.

Wystarczy dołączyć od naszej sieci afiliacyjnej (formularz rejestracyjny) i wkleić linki korzystając z powyższej instrukcji.

Pytania możesz kierować pod adres: support@convertiser.com.

Convertiser

Convertiser jest platformą, specjalizującą się w programach efektywnościowych, które pomagają reklamodawcom zdobywać nowych klientów, a wydawcom skutecznie monetyzować treści.

https://convertiser.com/pl/