Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Program partnerski RTV EURO AGD

Poszukujesz programu partnerskiego RTV EURO AGD? Dobrze znalazłeś – w Convertiser oprócz programu oferujemy doskonałe narzędzia, które pomogą Ci monetyzować obecne treści, lub te które dopiero stworzysz 🙂 Zdecyduj sam, które narzędzie wykorzystasz – zamianę linków, porównywarkę cenową, widget rekomendacji czy wtyczkę do przeglądarki. Każde z nich sprawi, że będziesz zarabiać na stronie internetowej, blogu, profilu w social media lub na forum. Spróbuj i przekonaj się!

Dlaczego warto promować program partnerski RTV EURO AGD?

RTV EURO AGD to jeden z najbardziej znanych sklepów z elektroniką i AGD/RTV zarówno offline (ponad 164 sklepów stacjonarnych) jak i online. Duża marka = duża odpowiedzialność za zakupy. W Euro.com bezpieczeństwo zakupów przez internet jest gwarantowane. W ofercie sklepu dostępne są telewizory, smartfony, zestawy kina domowego, konsole do gier, urządzenia AGD (małe i duże), komputery i podzespoły, a także urządzenia biurowe.  Liczne promocje i wyprzedaże zachęcają do zakupu i wspierane są działaniami offline (reklamy radiowe, telewizyjne, billboardy).

Na Wydawców Convertiser czeka:

 • wysoka prowizja od sprzedaży,
 • wysoka rozpoznawalność wśród polskich klientów (świadomość marki ma wpływ na Twoje zarobki),
 • znane marki technologiczne i nie tylko,
 • feedy produktowe dla Wydawców – ponad 40 tysięcy produktów,
 • liczne wyprzedaże i promocje,
 • możliwość kupna produktu na raty online,
 • wsparcie indywidualnego Affiliate Managera Convertiser.

Dla kogo program partnerski RTV EURO AGD?

W trosce o zadowolenie obu stron, szczególnie zapraszamy do promocji:

 • Blogerów i YouTuberów, którzy interesują się elektroniką, przedstawiają treści w ciekawy sposób lub polecają wybrane produkty i marki,
 • właścicieli stron typu cashback,
 • posiadaczy forum internetowego o tematyce elektronicznej,
 • właścicieli stron opartych na feedach produktowych,
 • właścicieli blogów i stron o tematyce wyborów zakupowych z zakresu elektroniki, a także o tematyce prezentowej czy poradnikowej,
 • wszystkich, którzy w tematyce elektroniki czują się jak ryba w wodzie i posiadają wysokiej jakości content ?

Przykłady narzędzi Convertiser, czyli jak promować produkty RTV EURO AGD

Porównywarka cenowa. Jeden produkt – wiele cen. Idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy poszukują najlepszej okazji. Wpisz model produktu, zdecyduj jak ma wyglądać porówynywarka i wklej kod na stronę. To prostsze niż myślisz! Chcesz mieć porównywarkę na swojej stronie? Zobacz jak to zrobić!

Feed produktowy. Tworzysz strony wykorzystując pliki XML/JSON lub REST API?  Świetnie! Podpowiemy co możemy razem zrobić, żebyś zarobił jak najwięcej?

Widget rekomendacji produktowych z wybranymi produktami. Twoja strona skupia się wyłącznie na konkretnej marce lub gamie produktów? Nic prostszego – wybierz producenta i promuj tylko ulubione produkty. Skonfiguruj własny widget z produktami, które najbardziej lubisz.

Linkowanie afiliacyjne: automatyczna zamiana linków. Posiadasz forum związane z elektroniką, które posiada linki do sklepów? W niezauważalny sposób dla czytelników forum zamienimy je w afiliacyjną wersję. W Convertiser znajdziesz skrypt do zamiany linków na stronie – zarówno w starych, jak i nowych wpisach. Zobacz czym jest automatyczna zamiana linków wraz z przykładem.

Poznaj warunki programu partnerskiego RTV EURO AGD i zacznij zarabiać!

Convertiser – czas na afiliację!