Naciśnij "enter" aby zobaczyć wyniki, albo "esc" aby anulować.

Program partnerski BonPrix

Czy pamietasz katalog, którzy przychodził do Twojej skrzynki pocztowej (tej prawdziwej, nie wirtualnej 🙂 )? Od tego czasu wiele się zmieniło, ale sklep internetowy BonPrix to wciąż najważniejsza wysyłkowa marka odzieżowa w Europie. Znajdziesz tam zarówno odzież damską, męską, dziecięcą, ale również tekstylia i akcesoria domowe. Hasło „BonPrix – it’s me” podkreśla fakt, że ubrania w ofercie są dla każdego – nieważny jest rozmiar, wiek czy płeć. Zacznij zarabiać promując program partnerski BonPrix korzystając z narzędzia Convertiser Editor, czyli dedykowanej wtyczki do przeglądarki.

Dlaczego warto promować program partnerski BonPrix?

BonPrix to międzynarodowa firma odzieżowa istniejąca od 1986 roku z siedzibą w Hamburgu. Częste akcje promocyjne w sklepie i rabaty dla klubowiczów zachęcają do zakupu, a jakość produktów zadowala nawet najbardziej wymagających klientów.

Na Wydawców promujących BonPrix w Convertiser czeka:

 • wysoka i stała prowizja od sprzedaży,
 • bardzo atrakcyjna, bogata i systematycznie uaktualniana oferta,
 • częste promocje i rabaty dla klubowiczów BonPrix,
 • feedy produktowe dla Wydawców,
 • ponad 6 tysięcy produktów,
 • stały dział produktów w promocji,
 • wsparcie indywidualnego Affiliate Managera Convertiser.

Dla kogo program partnerski BonPrix?

W trosce o zadowolenie obu stron – Wydawców i Reklamodawców – starannie dobieramy :

 • Blogerów i YouTuberów, którzy interesują się modą (damską, męską, dziecięcą) lub polecają wybrane produkty i marki,
 • właścicieli stron opartych na feedach produktowych,
 • właścicieli blogów i stron o tematyce parentingowej, lifestyle’owej, sportowej, prezentowej, zakupowej itp.
 • posiadaczy baz e-mailingowych,
 • właścicieli kanałów Social Media i grup na Facebooku,
 • wszystkich, którzy kochają modę i posiadają wysokiej jakości content ?

Przykłady narzędzi Convertiser, czyli jak promować produkty BonPrix

Afiliacyjna wtyczka do przeglądarki.  Jeśli działasz w Social Media i linkujesz posty, piszesz bloga i starannie dobierasz prdukty lub po prostu chcesz tworzyć linki ręcznie, to polecamy wtyczkę afiliacyjną Convertiser Editor – skróci czas generowania linka do 3 sekund! Zobacz przykład:

BonPrix Convertiser
Wtyczka afiliacyjna Convertiser Editor do przeglądarki

 

Widget rekomendacji produktowych – wersja automatyczna. Inspiruj czytelników aktualnymi trendami, wykorzystując produkty BonPrix. Chcesz pokazać jednocześnie eleganckie i wygodne buty z oferty sklepu? Nie musisz wybierać ich ręcznie. Wykorzystując automatyczny widget rekomendacjiSkopiuj gotowy kod i dodaj go do wpisu na blogu/stronie.  Chcesz zrobić podobny widget? Zobacz instrukcję w Bazie Wiedzy Convertiser.

Feed produktowy. Tworzysz strony wykorzystując pliki XML/JSON lub REST API?  Doskonale, ponieważ podpowiemy Ci co możemy razem zrobić, żeby zyski z Twojej strony były jak największe?

Automatyczne linkowanie afiliacyjne. Twoja strona posiada dużo contentu wraz z linkami afiliacyjnymi? Nie martw się, nie trzeba ich wszystkich zamieniać ręcznie. W Convertiser znajdziesz skrypt do zamiany linków na stronie – zarówno w starych, jak i nowych wpisach. Zobacz czym jest automatyczna zamiana linków wraz z przykładem.

Poznaj warunki programu partnerskiego BonPrix i zacznij zarabiać!

Convertiser – czas na afiliację!